Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model który z pewnością pozyska dość duże grono potencjalnych klientów dzięki przystępnej, atrakcyjnej cenie przy zachowaniu praktycznych i nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 przygotowano w technologii in-cell. Jest on w okresie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry otrzymują się wcięcia na aparat wysocy w cieniu kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki wykorzystaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można zapisać na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy doskonale wiemy iż piękne minimalistyczne wykonanie nowych modelów telefonicznych miesza się i na ich delikatność. Zatem nieodzownym czynnikiem jest wyposażenie się w odpowiedni dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu ograniczymy ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa ochrona na najszerszym poziomie.

Dedykowany i własny pokrowiec dla Noki 2.3 to niepowtarzalny z wyrobów z szerszej półki.
Nie właśnie dobrze się prezentuje przez zastosowanie dobrych materiałów jakim w tym fakcie jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie a jeszcze obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które cieszą oko równolegle idą najważniejsze wartości tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon opiera się w w odpowiednio wyprofilowanych szynach zbudowanych z zdrowego materiału TPU. Stanowią one wkomponowane do stanu obudowy – jednocześnie dają jej uchronienie przed zarysowaniami a wyjątkowymi uszkodzeniami.
Etui zapewne być brane więcej w formie podstawki co chodzi niezwykle dobre w terminie prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to niezwykłe rozwiązanie dla osób poszukujących profesjonalnej ochrony telefonu.

Sprowadzają się w działaniu jakości i jakości iż standardowe zabezpieczenie zaprezentuje się niewystarczające dla telefonu ze powodu na ekstremalne pracy zaś tymże jedynym zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie znajdzie się w takich możliwościach stanowiąc dla telefonu pancerną powłokę która nie da na wszelkie zniszczenie.
Podwójna konstrukcja stworzona z stałego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz stałego
i pewnego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo urządzenia.
Takie połączenie materiałów oraz technologia Air Cushion to wysoka warta nie ale przed zarysowaniami a również doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na wszelkie zewnętrzne wyjścia sprawiają, że stosowanie z takiego pokrowca nie jest zupełnie nacisku na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane wzory we wnętrzu nakładki dodają się do przepływu powietrza. Tym jedynym telefon oddycha swobodnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane więc taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która pomagać będzie nie ale przed zimnem i pobrudzeniem ale często potrzaskaniem tak ważnego wyświetlacza bez którego nie sposób korzystać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne i przy tym niewyczuwalne i w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?