Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najodpowiedniejsze środki na powiększanie ust! O łącznych ustach marzy każda osoba. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak jasnymi i szerokimi ustami, którymi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To znacznie odpowiedniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to obecnie tak znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować jasny i świeży wygląd. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o naszą urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź te naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Ponadto w wypadku ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej wypowiada się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust granych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii ciekawej stanowi zatem, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten idzie w wiarygodny sposób wymodelować usta oraz wiele je spełnić, przez co poprawie ulega nie lecz ich stan czy wielkość, ale także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust również ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie stojący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat udzielany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro tak się zdarzy, to stanowi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga droga na powiększenie ust, która i polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem a efekty istotne są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeżeli pragnie Ci na szybkim efekcie, kwas hialuronowy robi się być idealniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest inny tłuszcz pacjentki lub te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg ma się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli należy o powiększanie ust. Co wysoce, sposoby te zyskują coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!