Kołobrzegz Kołobrzegu

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA NABYĆ BILETU U KIEROWCY

W kontraktu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi klientów oraz pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której zaczynać będzie wszelki zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we każdych autobusach zostaną wykluczone z użytku.

Oraz od soboty, 14 marca autobusy rzucać się będą dopiero i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jednym rozkład jazdy w dni codzienne przestaje być prawy do usunięcia. Jak czytamy w profesjonalnym komunikacie Kasa Spółki będzie także nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich klientów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą zdolne bez zmian.

z zmiany biuro obsługi mężczyznę w siedzibie Spółki nie będzie przyjmować interesantów. – Na jakieś wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy jedynie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie oddać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wstąpieniem do Spółki Ważna je przenosić na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.