AKTUALNOŚCI

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Zatłoczone miasta, będące koszty zatrudnienia i promocja idei car sharingu sprawia, że coraz dobrze osób rezygnuje z posiadania auta na cechę i pobiera spośród usług, jakie niesie wypożyczalnia samochodów Białystok. Na weekendowy wypad poza miasto, na tygodniową podróż, a może na wynajem długoterminowy dla ludzi? Niezależnie od sytuacji, doskonałym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów Białystok zaś jej duży asortyment. Jakie auta możemy zdobyć w wynajem?

Wypożyczalnia samochodów Białystok – nowa oferta

Auta segmentu A

Są ostatnie samochody, które idealnie sprawdzają się do betonowej dżungli, na zatłoczone parkingi i ciasne zaułki. Ludźmi tego komponentu są m.in. Volkswagen UP! lub Hyundai i10 – niewielkie, małolitrażowe kompakty. Sprawdzą się idealnie na małe dystanse, do powszechnego celu w mieście czy na krótkie, podmiejskie wyjazdy.

Auta segmentu B

Samochody spośród ostatniego fragmentu bardzo często uzyskiwane są jako auta służbowe, ulubiony wybór przedstawicieli handlowych i mobilnych agentów branżowych. Doskonałym przykładem samochodu klasy B jest Skoda Fabia, budująca w sobie dobrą kulturę akcji i właściwe jakości użytkowe. Uniwersalność tych aut sprawdza się także w mieście, kiedy natomiast na trasie ekspresowej.

Podgrupą segmentu B jest część B-kombi, czyli auta z powiększoną przestrzenią bagażnika. Dzięki takiemu zwolnieniu będziemy w okresie zapakować bagaże dla czteroosobowej rodziny na weekendowy wyjazd lub na przechowywanie gadżetów reklamowych naszej firmy. Kilka walizek lub toreb sportowych, sprzęt audiowizualny, rollery, banery lub standy reklamowe – wszystko to zapakujemy i przetransportujemy autami takimi jak Skoda Fabia Kombi.

Auta segmentu C
Ten model aut jest najliczniejszą klasą kompaktów: korzystny stosunek ceny do sytuacji, przyzwoity komfort jazdy oraz złe spalanie czynią go doskonałym zestawem dla grup z dziećmi. Bowiem są wybierane przez najdłuższą liczbę konsumentów, w segmencie C panuje największa różnorodność modeli: od Skody Rapid czy Octavii przez Fiata Tipo aż po Forda Focusa.

Także kiedy w poprzednim segmencie, no i tu spotkamy się z odmianami C-kombi, które bardzo łatwo wybierane są przez marki jako auta służbowe. Ten składnik wygląda coś bardziej reprezentacyjnie, legitymuje się wyższym poziomem zabezpieczenia oraz pojemniejszym bagażnikiem niż segment B-kombi. Przy małym wzroście ceny zyskujemy komfort, przestrzeń i elegancki design.

Auta segmentu D

Więc wyjątkowo komfortowe, najlżejsze oraz dużo drogie auta, które oferuje wypożyczalnia samochodów Białystok. Znakomite osiągi, wygoda podróżowania i ciepły pakiet wyposażenia z pewnością jest dobry atut podczas długich podróży. Auta te przenoszone są dla wymagających klientów, jacy nie łączą się na kompromisy, ustępstwa i półśrodki. Gama pojazdów obejmuje doskonale wszystkim wielkie Fordy Mondeo oraz Toyoty Avensis. Ponadto, do dyspozycji swoich klientów oddajemy samochody z automatyczną skrzynią biegów, dzięki czemu nasza jazda będzie również bardziej przyjemna. W skrzynię DSG wyposażono w bliskiej flocie takie rodzaje jak Kia Optima, Skoda Superb oraz Opel Insignia.

Auta segmentu Crossover

Rosnąca pozycja i częsty wybór jako auto rodzinne sprawiają, iż w naszej możliwości znajdą Państwo również Suzuki SX-4 Cross, będące reprezentantem segmentu Crossover. Wygodna droga oraz bezpieczeństwo idą tu w parze z dostępnymi kosztami i nienaganną sylwetką. Podróż tym autem – nawet wielogodzinna – z pewnością upłynie dobrze w perspektywy bez obciążania organizmu kierowcy.

Auta segmentu Bus

Użytkowe auta przeznaczone do zadań specjalnych, które świetnie sprawdzą się w jakiejś firmie. Wśród Busów wyróżniamy trzy kategorie samochodów: Furgon, Plandeka oraz Laweta. Pierwsze dwa rodzaje świetnie sprawdzą się przy przeprowadzkach, dostawie towarów lub produktu, transportu ładunków czy przesyłek. Lawetą natomiast będziemy w okresie przetransportować świeżo zakupione auto lub odstawić je do mechanika w razie awarii lub stłuczki.

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta