AKTUALNOŚCI

Zalety korzystania z wypożyczalni samochodów

Wynajmowanie samochodu na doby oraz stosowanie z innych form car sharingu w nowych latach podbiły serca wielu Polaków, popularyzując tego modelu usługi. Szczególnie sporym zainteresowaniem cieszą się one wśród wszystkich w wieku 20-40 lat, którzy nie chcą w najściślejszym czasie zakupu auta na jakość. Niewątpliwą przyczyną popularności, którą bawi się wypożyczalnia samochodów Białystok, jest szereg wartości w porównaniu z starym posiadaniem pojazdu. Które to zalety a które możliwości daje wypożyczalnia samochodów Białystok?

Zalety korzystania z wypożyczalni samochodów

Atrakcyjne finansowanie na jakąkolwiek kieszeń

Zakup nowego samochodu z elementu D z czystym wnętrzem i praktyczną budową to wydatek rzędu 100-115 tysięcy złotych. Niewiele kobiet stanowi w stanie poświęcić tak piękną stawkę na sprzedaż auta bez zaciągania kredytu, pożyczki czy innych zobowiązań bankowych. Inaczej wygląda sytuacja, gdy jesteśmy wydać 99 złotych – to dużo przystępniejsza cena w terenu zdecydowanej części z nas. Niecałe 100 złotych to dzienny wydatek za praktycznie nowe auto klasy D, które wypożyczalnia samochodów Białystok jest zdolna dać do dyspozycji klientów.

Brak kosztów okołozakupowych i warunek kosztów eksploatacyjnych

Zakup samochodu skupia się nie właśnie ze wielkim wydatkiem gotówki, ale koniecznością poniesienia szeregu opłat. Podatek od pracy cywilnoprawnych, koszty rejestracji pojazdu, konieczność dopełnienia szeregu obowiązków – to zmora każdego, kto tylko raz nabywał auto z sektora wtórnego. O tych kursach i funkcjach możesz stracić – oczywiście jak o zmianie opon na swoją rękę, corocznej wymianie obrazie i płynów eksploatacyjnych czy naprawach. Jedyne, o co musisz zadbać, to napełnienie zbiornika paliwa i dodanie płynu do spryskiwaczy. Dzięki temu inwestujemy w klasy roku od 800 do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Korzystasz z auta właśnie to, kiedy naprawdę chcesz

Któż z właścicieli aut nie miał chociaż kilku dni pod rząd, w jakich auto stało bezczynnie na parkingu, w garażu czyli na podjeździe pod domem? Nie traktujemy jednak obowiązku codziennego korzystania z samochodu, i właściwie nikt dobrowolnie nie będzie potrzebował udostępniać swego auta obcym osobom. Dlaczego a nie posiadać auta dopiero w sytuacji, gdy naprawdę chcesz z niego użyć? Nie potrzebujesz denerwować się, iż w trakcie bezczynności auto zostanie zniszczone lub skradzione – ponieważ w obecnym etapie wypożyczalnia samochodów Białystok przechowa go zbyt Ciebie. Wygoda korzystania i gwarancja bezpieczeństwa w jednym!

Możliwość zmiany modelu auta na obce w dowolnej chwili

Są kobiety, które używają z samego samochodu przez 15, i nawet 20 lat – ale przy obecnym rozwoju branży motoryzacyjnej taka sytuacja jest rzadkością. Większość z nas czerpie z auta przez okres do 5 lat, choć w obecnym etapie dany typ pojazdu zdąży nam się znudzić. Co osiągnąć w takiej rzeczy? Nie rozumiemy, w jaki rodzaj spowodują to świadomości z samochodem na jakość, wiemy jednak, iż w bliskiej wypożyczalni aut możesz po prostu zamienić auto na nowe. Dziś jeździsz wygodnym crossoverem, jutro luksusowym segmentem D, a pojutrze przesiadasz się w miejski segment A – tak po prostu.

Każdorazowe przygotowanie samochodu do zysku i podstawienie pod określony adres

Samą z mniej przyjemnych pracy związanych z autem jest konieczność regularnego sprzątania, mycia i czyszczenia pojazdu. Właściciele aut w odcieniu czerni lub bieli doskonale wiedzą, jak szybko pojawia się nalot brudu, który nie tylko wygląda nieestetycznie, ale przeprowadza się jeszcze na założenia. Tego problemu nie jest przy odbiorze auta – swoi pracownicy za wszelkim razem myją je i kompleksowo sprzątają specjalnie dla Państwa. Tak wyczyszczone auta mogą dojść pod dowolnie wskazany adres, od miejsc prywatnych przez parkingi publiczne przy dworcach kolejowych czy lotniskach. Istnieje ostatnie szczególnie opłacalna propozycja dla osób prowadzących, które przylatują lub przychodzą do Białegostoku na odpoczynek lub w punktach służbowych.

Zalety korzystania z wypożyczalni samochodów