AKTUALNOŚCI

Jak leczyć przeziębienie w budynku?

Jak leczyć przeziębienie w domu? Wszystek jest narażony na drugie choroby, a przeziębiebie jest może największym spośród nich. Wszyscy informacją, co świadczy katar, nieprzyjemne ból gardła i kaszel, który uniemożliwia zasypianie. Jak pozbyć się tej oczywistej choroby – to nowe pytanie.

Jak leczyć przeziębienie w domu?

Przeziębić się
Część spośród nas żyje w naszym codziennym sposobu istnienia a od czasu do czasu łapiemy przeziębienie (zazwyczaj istnieje wtedy szybkie), co może uszkodzić nasze ważne plany. Zgadzam się, iż nie czujesz się komfortowo z bólem gardła, kontynuując praktykę w biurze, wychodząc na wyjazdy służbowe lub organizując ważne spotkania. Ale co, gdyby tak zapracowana osoba jak ty nadal ma przeziębienie? Teraz porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z chorobą bardzo energicznie oraz bez wizyty u lekarza. Przezwyciężenie choroby w ruchu 24 godzin jest dalej możliwe, jednak należy wziąć pod uwagę etap choroby oraz warunki leczenia.

Pozostań w bloku
Nie wielu spośród nas nie uznaje za konieczne, aby uzyskać wolne w momencie zwykłego przeziębienia. Niemal każdego dnia widzimy osobę kichającą w metrze, kaszlącego człowieka w biurze lub pracowitego studenta z tuzinem par suchych chusteczek na stole. Jesteśmy aktywnie chorzy, a nie chcemy działać w wieżowca oraz wybieramy znosić wszystko „na stopach” i, oczywiście, zarażać innych.

Kiedy kwalifikujesz się nie pozostać w bloku podczas choroby, zwykle natychmiast udajesz się do apteki i kupisz dużo środków przeciwgorączkowych. Tak bardzo mocno rozwijają charakter oraz zdrowie, jednak na szybki czas. A nie zwalniają cię z faktów choroby. Pamiętaj o gorączce – to nie jest objaw, to tylko metoda ochrony organizmu.

Kiedy kontynuujesz pracę, jeżeli jesteś słaby, przychodzi dobrzy czas na wszelkiego rodzaju komplikacje. I konsekwencje niektórych komplikacji można zobaczyć do wyniku jego zarabiania. Najbardziej skomplikowany – to obciążenie serca. Kiedy ciałko jest zmęczone, może zapobiec infekcji we krwi, która kosztuje go do centrum. Nawet to przez pomyłkę układ odpornościowy zacznie atakować nawet duże komórki. Konsekwencje będą znacznie smutne – skurcz mięśnia sercowego. Zatem nie ignoruj ​​rad, aby uzyskać kilka dni ospałego i postawić się w łóżku.

Natychmiastowa reakcja
Jak tylko poczujesz słabość, i twoje życie zacznie przypominać nieprzyjemny ból, a głośne kichanie podzieli się po całym biurze – nadszedł odpowiedni czas, aby rozpocząć się martwić. Nie wiedzę, że objawy same znikną. Wręcz przeciwnie, za dzień lub dwa pogorszysz się i powinieneś dać się do łóżka. Ale gdy natychmiast zaczniesz leczenie, wszystko będzie dużo. Pamiętaj, aby pozbyć się paskudnej choroby, jeśli planujesz oddać się aktywnemu leczeniu.

Odpoczywaj
Bardzo złe jest przeziębienie i rozwijanie pracy. Najdoskonalszym nawykiem jest dostanie w bloku przez parę dni. Twoje ciało potrzebuje prawdziwego odpoczynku – po prostu stań w jasnym budynku także przez większość czasu staraj się być w łóżku. Nie idź się, aby mieć dużo środków przeciwgorączkowych. Jeśli temperatura wynosi tanio niż 38, twoje ciało może pomóc sobie z wirusem bez środków przeciwgorączkowych.

Witaminy
Podczas przeziębienia twoje ciało bardzo chce witamin z grupy C. W toku dnia staraj się jeść dużo owoców (cytryny, jabłka, kiwi, pomarańcze itp.) i warzyw (czosnek, cebula). Nie uważa nic milszego niż naturalne witaminy. Choć na jeden dzień zapomnij o pełnym i złym posiłku. Twoje ciało jest oczywiście zajęte próbowaniem zabicia infekcji, więc nie dodawaj i niemożliwego do czytania pokarmu. Nie skończ o uzdrawiających właściwościach herbaty witaminowej (herbata z malinami, cytryną, porzeczką, dziką różą). Pamiętaj, że herbata winna stanowić otwarta, a nie gorąca!

Instrukcje
Nie lekceważ kataru. Co godzinę płucz nos bulionem ziołowym lub roztworem soli morskiej. Co półtorej godziny staraj się płukać gardło roztworem rumianku lub soli z jodem.

Czosnek będzie twoim najprawdziwszym przyjacielem podczas choroby. Wymieszaj sok czosnkowy z miodem i weź mieszaninę ze szklanką wody. Ci, którzy cenią pić mleko, mogą wykonać pyszny koktajl. By to stworzyć, zmieszaj mleko z miodem, dodaj pachnący cynamon, kilka ziarenek pieprzu i sam liść laurowy. Koktajle powinny stanowić pomocne. Inny typ leczenia domowego stanowi ogromnie przystępny. Gdy się domyślacie, będziemy plotkować o grzanym winie. By ten napój w domku był znacznie podatny, po prostu przekaż mu cały napar i pij ciepło. A nie miej obsesji na celu wina.

Upewnij się także, że przeważnie jesteś w cieple. Szczególnie twoje stopy nie powinny zamarzać. I utrzymuj szyję, nogi i niską część pleców. Oszczędź jeszcze przed przeciągami, ale często wentyluj pomieszczenie. Po wykonaniu wszystkich procedur na etap, połóż się w czystym łóżku. Twoje osłabione ciało podziękuje ci zbyt możliwość położenia się i właściwego snu. Zadbaj o siebie a ewentualnie duży!

Jak leczyć przeziębienie w domu?