AKTUALNOŚCI

Bramy Odkażające dla Naszych szpitali w konfrontacji z pandemią

Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w rywalizacji z pandemią – Pandemia stworzona przez wirus SARS-CoV-2 więc nie lada wyzwanie dla własnej służby zdrowia. Na ochronę w rywalizacji z obecną dolegliwością, aby tak zadbać o zdrowie personelu medycznego, ruszyły Politechnika Śląska, firma WAMM, a dodatkowo internetowa drogeria Neness.pl. W charakteru niedopuszczenia do minimum ryzyka zakażeń wśród medyków, postanowiono stworzyć pierwszy prototyp bramy odkażającej, jaka korzysta żyć lokowana w szpitalach podczas trudnej gry z koronawirusem.

Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w rywalizacji z pandemią

Największa wartość zakażeń wśród służby zdrowia najprawdopodobniej powstaje podczas ściągania odzieży ochronnej przez specjalistów, jacy stanowią swój związek z zarażonymi. W Polsce liczba zakażeń medyków rośnie, a podstawowe środki uwag nie jednak oddają się wystarczające. Brama odkażająca jest dać dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów obsługiwanych przez ludzi placówek zakaźnych. Takie podejście znacznie zmniejszy powtarzanie się wirusa w szatniach i miejscach socjalnych.

Cel tego dania został utworzony przez firmę WAAM, którą ułatwia naukowy patron: Politechnika Śląska. Pierwsza taka brama powstała obecnie na wstępu wybuchu epidemii w regionie. W związek w planie zaangażowała się internetowa drogeria Neness.pl, która ufundowała produkcję pierwszej takiej bramy odkażającej w Polsce. Stała ona ulokowana na oddziale zakaźnym w Szpitalu Specjalistycznym nr. 1 w Bytomiu.

Jak pracuje brama odkażająca?

Stanowi aktualne w cali zautomatyzowane urządzenie opracowane przez system inżynierów WAAM. Jest do czyszczenia kombinezonów ochronnych, dzięki czemu zmniejsza zagrożenie rozprzestrzeniania niebezpiecznych drobnoustrojów. W bramie dany jest panel, na jakim emitowane są przebieg dezynfekcji i porady dla pani w. Dostaje się w niej i szczelny i zabezpieczony pojemnik na zabieg odkażający.

Dlaczego niezbędna jest usługę?

Końcem tej walki jest urządzenie każdych szpitali zakaźnych w Polsce obecnie w bramy odkażające, jakie potrafią skutecznie wesprzeć w hamowaniu zarażeń COVID-19 wśród pracowników służby zdrowia – osób szczególnie narażonych, i właściwie mocno pracujących dla własnego zdrowia oraz bezpieczeństwa! Aby przygotować i umieścić taką kwotę urządzeń, niezbędne jest oparcie finansowe. W zbiórce, którą planuje WAAM łącznie z Neness, wszystek może pomóc akcję minimalną kwotą. Nawet najmniejsza pomoc przyspieszy wyposażanie kolejnych szpitali, by docelowo bramy pojawiły się w dowolnej placówce zakaźnej w Polsce.

Do organizatorów przedstawiają się kolejne szpitale, do jakich w siłę propozycje będą wożone takie
bramy. Zachęcają też do zbioru w głównej kolejności wskazanego przez siebie szpitala, przez wpisywanie w artykułach na dowód #bramadlagliwic.

Do historii włączyli się już influencerzy m.in. Cleo, Fit.Lovers, Joanna Kuberska, Psycho_Couple, Patrycja Wieja, Doktore kradzi, Magda Pyznar, a dodatkowo nowe wartości a instytucje umieszczające na prostych social mediach daną o tej niesamowicie istotnej inicjatywie. WhitePress Influencer również podszedł do ostatniej inicjatyw i kierujemy, by wspólnie z nami pomóc tę idealną inicjatywę. Im znacznie akcja zostanie nagłośniona, tym łatwo uda się zebrać potrzebna sumę, natomiast zatem poradzi było idealnie chronić lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki – największych bohaterów tego ważnego okresu.

zobacz również Bramy Odkażające Dla Naszych Szpitali W Kampanii Z Pandemią