Polecane i promocje

Jubilerstwo – co jest teraz modne?

Naszyjnik, pierścionek, obrączka czy kolczyki to produkty, które najczęściej kupujemy w salonach jubilerskich. Trend ten nie zmienia się od wielu lat, ale zmieniają się materiały, z jakich wykonuje się ozdoby, a także ich wygląd. Branża jubilerska bowiem również podatna jest na wpływ światowego designu, tym bardziej że nierozłącznie związana jest z modą. Jakie artykuły jubilerskie są dziś na topie?

Kobiecy szyk

Zacznijmy od kobiet, które są najczęstszymi klientkami salonów jubilerskich. Dla nich stworzono bardzo rozbudowaną ofertę, obejmującą różnorodne ozdoby. Stylistyka pierścionków, kolczyków, zawieszek czy naszyjników zmienia się z roku na rok, tak samo zmieniają się kruszce, z których jubilerzy wykonują modne ozdoby. Kiedyś ogromną popularnością cieszyło się złoto, które po pewnym czasie zostało zdeklasowane przez srebro, tytan oraz inne metale. Było to wynikiem światowych trendów oraz zachowań zakupowych klientów.

Dziś natomiast złoto wróciło do łask, stając się bardzo popularnym kruszcem, wykorzystywanym w przemyśle jubilerskim. Warto więc, myśląc o zakupie kolczyków czy pierścionka, wybrać przedmioty wykonane ze złota. Bardzo ciekawym i modnym rozwiązaniem są także złote zegarki, na masywnych, połyskujących bransoletach. To propozycja nie tylko dla pań, poszukujących modnego dodatku do codziennego stroju, ale także dla panów, którym salony jubilerskie także mają wiele do zaoferowania. Należy tylko pamiętać, że złota biżuteria nie należy do najtańszych, ale pomocą w zakupach będzie pożyczka bez BIK.

Męska biżuteria

Obecnie także panowie chętnie odwiedzają salony jubilerskie, wybierając biżuterię projektowaną specjalnie dla nich. Tu również mamy do czynienia z ogromną różnorodnością w zakresie formy, stylu czy materiału, z jakiego poszczególne przedmioty są wykonywane. Różnica jednak pomiędzy asortymentem kobiecym a męskim jest taka, że panom poleca się raczej stonowane ozdoby.

Prawdziwą królową męskich dłoni jest bransoleta, wykonana z czarnego materiału, połączonego ze srebrną ozdobą. To ponadczasowa biżuteria, która wyróżnia się także uniwersalizmem. Nie można nie zauważyć, że mężczyźni coraz częściej noszą także ozdoby na szyi. Są to zwykle naszyjniki z niewielką zawieszką, wykonaną ze srebra oraz z białego lub czerwonego złota. Możecie je kupić z pomocą pożyczki bez BIK. Naszyjnik to prawdziwy klasyk w dziedzinie męskiej biżuterii, który powinien znaleźć się w garderobie każdego modnego pana.