Upominki dla Dziadków – 21 i 22 stycznia już niebawem!

Dzień Babci i Dziadka obchodzone są w Polsce 21 i 22 stycznia. Święto to pozwala nam na uhonorowanie i docenienie roli jaką pełnią dziadkowie w naszym życiu. Z tej okazji w wielu przedszkolach i szkołach organizowane są specjalne przedstawienia, w których najmłodsi pokazują, jak ważną rolę w ich życiu pełnią właśnie dziadkowie. Zarówno mali wnukowie jak i ci starsi przygotowują prezenty. Jeśli należysz do tych starszych, z pewnością zdecydujesz się na coś co poza walorem emocjonalnym, będzie także praktyczne. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na prezenty dla Dziadków, które wywołają uśmiech na ich twarzy. Gwarantujemy, że będą zadowoleni. Zapraszamy do lektury.

Co podarować Babci?

Każda Babcia ceni sobie ciepłą i rodzinną atmosferę. Dlatego uniwersalnym prezentem będzie taki, który pozwoli o ten wyjątkowy nastrój zadbać. Możesz pomyśleć o stworzeniu personalizowanej ramki ze zdjęciem przedstawiającej Wasz wspólny portret bądź, jeśli ulubionych zdjęć jest więcej – dobrym pomysłem okaże się album.

Gdy znamy hobby naszej Babci, możemy również poszukać prezentu odpowiadającej na te zainteresowania. Jeśli Twoja Babcia lubi dbać o siebie w zaciszu łazienki, możesz zdecydować się na zestaw eleganckich kosmetyków. Jeśli z kolei ceni sobie aktywność sportową, spójrz odważnie w stronę sprzętu sportowo-fizjoterapeutycznego takiego jak na przykład piłki do ćwiczeń, orbitreki czy poduszki i maty sensoryczne. Dużą popularnością cieszą się również kijki trekkingowe. Dobrym prezentem będzie również książka. Spójrz ukradkiem na bibliotekę Babci i zdecyduj w jaki gatunku najlepiej się poruszać.

Jeśli Twoja Babcia ceni sobie najnowsze trendy modowe możesz pokusić się o sprezentowanie eleganckiej apaszki bądź chusty wykonanej z delikatnego materiału jak jedwab czy satyna. Doskonałym prezentem będzie również – zwłaszcza w okresie zimowym – zestaw czapki z szalikiem bądź kominem. Możesz dobrać do nich również pasujące rękawiczki.

 

Prezenty znajdziesz na: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-babci

Co podarować Dziadkowi?

Dla Dziadków ceniących sobie aktywność fizyczną, możesz pomyśleć o zakupie wygodnej odzieży sportowej bądź akcesoriów, które ułatwią mu ćwiczenia. Są to m.in. odpowiednie ściągacze na kolana czy nadgarstki a także sprzęt medyczny jak ciśnieniomierz czy pulsoksymetr.

Dziadkowi elegantowi do gustu przypadnie krawat, mucha, poszetka czy inny tego typu dodatek. A jeśli Twój Dziadek preferuje luźniejsze outfity, wybierz dla niego wygodny dres.

Wielu Dziadków chwali sobie również produkty do pielęgnacji twarzy, a zwłaszcza okolic brody i wąsa. Tu doskonale sprawdzi się profesjonalny zestaw do golenia. W szczególności na uwagę zasługują zestawy odwzorowujące starodawne metody golenia – pędzel, mydło i żyletka.

Uniwersalnym prezentem będzie kubek, do którego dołączyć można zestaw smakowitych herbat czy aromatycznych kaw. Do upominków warto dodać też słodkości jak czekolada czy ulubione przez wielu Dziadków landrynki.

Prezent kupisz tutaj: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziadka

Pamiętaj jednak, że to co najważniejsze w życiu nie można kupić. W tym ważnym dniu spędź trochę czasu z Dziadkami – osobiście bądź telefonicznie, jeśli mieszkacie daleko od siebie. Drobny podarunek wybrany z powyższej listy, który dołączysz do życzeń z pewnością umili im celebrację tego dnia.