Polecne i promocje

Lotnisko Kraków Balice – popularne miejsce rozpoczęcia wakacji

Kraków Balice to międzynarodowy port lotniczy, który jest doskonałym punktem startowym dla wszystkich planujących wakacyjne podróże zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Lotnisko oferuje szeroki wybór połączeń do najpopularniejszych europejskich kurortów, a także do egzotycznych miejsc na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy marzysz o leniwym wypoczynku na słonecznej plaży, aktywnych wakacjach w górach czy o odkrywaniu fascynujących zakątków świata, z pewnością znajdziesz odpowiednią ofertę lotów z Krakowa. Nowoczesny terminal, profesjonalna obsługa, oraz liczne punkty handlowe i gastronomiczne umilają czas podczas oczekiwania na lot. Dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja lotniska, zaledwie 11 km od centrum Krakowa, co czyni je łatwo dostępnym dla podróżnych z całego regionu. Podróżując z Krakowa, nie musisz martwić się o transport na lotnisko. Do portu lotniczego dociera doskonale rozwinięta komunikacja miejska. Ponadto, w pobliżu lotniska znajduje się monitorowany parking dla podróżnych, którzy przybywają własnym samochodem.

Kraków Airport – gdzie zostawić samochód w pobliżu lotniska?

Wybierając ofertę połączeń Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice masz pewność, że Twoje wakacje będą udane i niezapomniane. Nie musisz martwić się o swój samochód, który możesz zostawić na parkingu przy ulicy Medweckiego 43 zaledwie 500 metrów od terminala. Masz dużo ciężkich walizek? Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego transportu busem z parkingu na lotnisko. Zapewniamy również transport po przylocie – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie po odbiorze bagażu. Nad bezpieczeństwem Twoich czterech kółek czuwa system monitoringu, dlatego możesz w spokoju oddawać się przyjemnemu relaksowi w pięknych zakątkach świata. Tym, co wyróżnia parking Balice, jest również korzystny cennik. Swój samochód możesz zostawić u nas za 50 złotych za 3 dni, a jeśli wybierasz się na cały tydzień, zapłacisz jedynie 90 złotych.

 https://ncaparking.pl/