Warto przeczytać

Lotnisko Kraków Balice – port lotniczy dla kochających podróże

Lotnisko Kraków Balice to jedno z najważniejszych i najnowocześniejszych portów lotniczych w Polsce.

Położone zaledwie 11 kilometrów od centrum Krakowa, oferuje szybki i wygodny dostęp do licznych destynacji zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Wysoki standard obsługi, nowoczesne rozwiązania oraz liczne udogodnienia, takie jak sklepy, restauracje czy położony zaledwie 400 metrów od terminala parking, czynią podróżowanie komfortowym i bezpiecznym.

Gdzie można polecieć z lotniska Kraków Balice?

Lotnisko Kraków-Balice każdego roku obsługuje ponad 9 milionów pasażerów, z czego znaczną część stanowią turyści podróżujący do wielu krajów całego świata. Dzięki stale poszerzającej się siatce połączeń pasażerowie mogą dotrzeć do najpopularniejszych europejskich metropolii, takich jak Londyn, Paryż, Rzym czy Berlin. Lotnisko oferuje również loty międzykontynentalne do takich miejsc jak: Dubaj, Tel Awiw czy Nowy Jork. Kraków Airport obsługuje także kierunki krajowe, umożliwiając szybkie i wygodne połączenia między Małopolską a innymi regionami Polski. Dzięki temu turyści z Krakowa i okolic mogą w krótkim czasie dotrzeć na Pomorze, odwiedzając Gdańsk, Gdynię czy Sopot.

Parking przy lotnisku Kraków Balice – gwarancja spokoju i wygody

Chcesz skorzystać z połączeń oferowanych przez lotnisko Kraków-Balice, ale nie wiesz, gdzie zostawić swój samochód? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Interparking Balice, położony zaledwie 400 metrów (ok. 5 minut marszu) od terminala, to odpowiedź na potrzeby zmotoryzowanych podróżujących, którzy przybywają do stolicy Małopolski własnym samochodem. Parking to gwarancja komfortu, jak i bezpieczeństwa dzięki całodobowemu dozorowi. Miejsce to powstało z myślą o pasażerach i oferuje postój długoterminowy w przystępnych cenach. Bezpłatny transport z terminala na parking dodatkowo ułatwia podróż. Zarezerwuj miejsce już dziś i ciesz się spokojem podczas swojego lotu. Wybierz parking Balice – cennik znajdziesz na stronie internetowej Interparking Balice.